Momentálne pracujeme na odstránenie chyby - nefungujúce embedy v starších filmoch.
Ďakujeme za pochopenie.

VŠETKY NOVINKY UŽ OPRAVENÉ, pokiaľ Vám niečo chýba, kontaktujte nás na [email protected]
s pozdravom team najfilmy a najserialy

po novom S MINIMOM REKLÁM a VYSKAKUJÚCICH OKIEN

The Punisher - seriál online

95%

The Punisher (TV seriál)

Akční

USA, 2017, 11 h 28 min (Minutáž: 49–58 min)

OBSAH:

Smrť milovanej manželky a dcéry a následná pomsta sa vyskytuje vo viacerých filmoch či seriáloch. Tak, ako ju poňali tvorcovia netflixového seriálu The Punisher, ju však nepoznáte. Keď Frank Castl stratí rodinu, ktorá bola preňho všetkým, stratí tým aj zmysel svojho života. Zmení sa na akúsi potemnelú postavu ulíc, ktorá sa neváha pomstiť na komkoľvek. Živí ho pomsta a nezáleží mu na tom, pod akou maskou práve vystupuje.

Netflix si pre divákov nachystalo akéhosi seriálového Daredevila, ktorý dokonale funguje. V hlavnej úlohe svoje herecké umenie predvedie Joan Bernthal, ktorý je vo svojej úlohe uveriteľný a prirodzený, čím sa samotný dej posúva na úplne inú úroveň. Príbeh je okorenený explicitnými scénami násilia, nebude chýbať ani krvavé momenty, ktorými scenáristi ani náhodou nešetrili. Ak však očakávate bezduché vraždenie a povrchný scenár, ste na omyle.

Ken Kristensen a Steve Lightfoot si dali záležať na dobre napísaných dialógoch, nečakaných zvratoch a zaujímavých charakteroch, ktorými sa The Punisher len tak hemží. Príjemne nevšedný, akčný a pritom temný počin z dielne Netflixu poteší aj náročného seriálového diváka.

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...