Momentálne pracujeme na odstránenie chyby - nefungujúce embedy v starších filmoch.
Ďakujeme za pochopenie.

VŠETKY NOVINKY UŽ OPRAVENÉ, pokiaľ Vám niečo chýba, kontaktujte nás na [email protected]
s pozdravom team najfilmy a najserialy

po novom S MINIMOM REKLÁM a VYSKAKUJÚCICH OKIEN

The Knick - seriál online

91%

The Knick (TV seriál)

  • Česko 

    Knick: Doktoři bez hranic

Drama / Historický

USA, 2014 - 2015, 18 h 5 min (Minutáž: 20x52 min)

OBSAH:

Ak ste si mysleli, že režisér Steven Sodenberg žiari len na striebornom plátne ste na omyle. Po filmových hitoch ako Liberance či Vedľajšie účinky si divákov aj kritikov získal vynikajúcim počinom z lekárskeho prostredia.

Ak ste si mysleli, že nič lepšie ako Doktora Housa nemôžete vidieť, vyskúšajte jeho minisériu Lekári bez Hraníc, ktorá sa do histórie televíznych programov zapíše ako jeden z najlepších medicínskych príbehov vôbec.

V hlavnej úlohe sa divákom predstaví John Thackarey, vynikajúci pokrokový chirurg, ktorý so svojím tímom na začiatku dvadsiateho storočia zachraňoval životy pacientov, keď ešte vtedajšia medicína nepoznala antibiotiká ani röntgen. John Thackarey bojuje proti extrémnej úmrtnosti či záhadným chorobám predovšetkým vzdelaním a odvahou riskovať a skúšať nové postupy. Aj keď musí bojovať s vlastnými démonmi  - závislosťou na kokaíne, v práci je vždy profesionálny a dokonale zvláda situáciu.

Pripravte sa pôsobivú dynamickú atmosféru New Yorku na začiatku dvadsiateho storočia, dlhé neprerušované zábery zo sály, ktorými sa Sodenberg pýši aj vo svojich filmoch a nezabudnuteľný herecký výkon Clina Owena, ktorý akoby sa s hereckým plášťom už narodil.

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...