Momentálne pracujeme na odstránenie chyby - nefungujúce embedy v starších filmoch.
Ďakujeme za pochopenie.

VŠETKY NOVINKY UŽ OPRAVENÉ, pokiaľ Vám niečo chýba, kontaktujte nás na [email protected]
s pozdravom team najfilmy a najserialy

po novom S MINIMOM REKLÁM a VYSKAKUJÚCICH OKIEN

Breaking Bad - seriál online

92%

Perníkový táta (TV seriál)

  • USA 

    Breaking Bad

  • Slovensko 

    Perníkový tatko

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008 - 2013, 49 h 43 min (Minutáž: 62x48 min)

Obsah:

Breaking Bad, ktorý je u nás známy skôr pod názvom Perníkový otec, ukazuje, ako osobná kríza dokáže zmeniť človeka zo dňa na deň a obrátiť jeho život hore nohami.

Americký stredoškolský učiteľ Walter White má doma manželku, s ktorou čaká dieťa, a postihnutého syna. Vo chvíli, keď mu lekári diagnostikujú rakovinu pľúc, prežije šok a v tej chvíli zahodí svoj dovtedajší život za hlavu. Rozhodne sa pustiť do podnikania. Spolu so svojím študentom Jessem Pinkermanom sa začne vyrábať metamfetamín. Walter chce novou nelegálnou aktivitou zabezpečiť rodinu.

Popri liečbe rakoviny tak obaja muži pripravujú v karaváne uprostred púšte drogy, ktoré následne distribuujú. Problémy však na seba nenechajú dlho čakať. Konflikty s dílermi, vražda v sebeobrane, ale aj roztržky medzi oboma „podnikateľmi“ vedú k situáciám, ktoré ani jeden z nich nečakal. Množia sa aj rodinné roztržky a liečba rakoviny Waltera oberá o sily a množstvo peňazí. Jeho manželstvo sa rozpadá a Jesse medzitým nadviaže vzťah s bývalou narkomankou Jane.

Seriál prostredníctvom dobre napísaného scenáru naráža na sociálne praktiky v Spojených štátoch, ktoré pacientom vo vážnej chorobe neposkytujú dostatočnú možnosť liečby a chorých občania končia na okraj spoločnosti. Odtiaľ je len krok k riešeniam na hrane zákona.

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...