Momentálne pracujeme na odstránenie chyby - nefungujúce embedy v starších filmoch.
Ďakujeme za pochopenie.

VŠETKY NOVINKY UŽ OPRAVENÉ, pokiaľ Vám niečo chýba, kontaktujte nás na [email protected]
s pozdravom team najfilmy a najserialy

po novom S MINIMOM REKLÁM a VYSKAKUJÚCICH OKIEN

Bratstvo neohrozených - seriál online

94%

Bratrstvo neohrožených (TV seriál)

  • Velká Británie 

    Band of Brothers

  • USA 

    Band of Brothers

  • Slovensko 

    Bratstvo neohrozených

Válečný / Drama / Historický

Velká Británie / USA, 2001, 10x70 min

OBSAH:

Jeden z najvýznamnejších projektov HBO, v ktorom sa televízia rozhodla vzdať hold vojakom, ktorí položili svoje životy v Druhej svetovej vojne. Bratstvo neohrozených je skutočná americká elitná jednotka Easy Company, sa v roku 1944 zúčastnila bitky o Normandiu, neskôr postupovala na Rín a pomáhala dobiť aj Hitlerovo Orlie hniezdo v Nemecku.

Tvorcovia, medzi ktorými sa ocitol aj Tom Hanks, známy z filmu Zachráňte vojaka Ryana, sa rozhodli staviť predovšetkým na autenticitu. Pod zmenenými menami vystupujú v minisérii skutoční hrdinovia vojny, kde prostredníctvom mrazivých reálnych záberov, dokonale herecky zvládnutých charakterov a detailov vojny, o ktorých bežný divák ani netuší, opisujú život v dobrovoľnej streleckej rote.

Príbeh skupiny odvážnych mužov môžeme sledovať od momentu výcviku na americkej pôde, cez slávne vylodenie na brehoch Francúzska, kde sa odohrali najkrvavejšie boje až po dobytie Nemecka a konečné víťazstvo. Smrť, krutosť, zlyhanie, ale aj nečakaná odvaha a priateľstvo – to všetko bolo súčasťou najkrvavejších bojov, aké sa doteraz vo svete odohrali.  Aj vďaka tejto minisérii sa na chvíľu stanete súčasťou histórie.

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...