Momentálne pracujeme na odstránenie chyby - nefungujúce embedy v starších filmoch.
Ďakujeme za pochopenie.

VŠETKY NOVINKY UŽ OPRAVENÉ, pokiaľ Vám niečo chýba, kontaktujte nás na [email protected]
s pozdravom team najfilmy a najserialy

po novom S MINIMOM REKLÁM a VYSKAKUJÚCICH OKIEN

Blog najserialy.sk


Fanúšikov Westworld čaká tretia séria

30.10.2018

HBO ohlásilo správu, ktorá poteší všetkých milovníkov známeho seriálu. Začínajú sa prípravy tretej série obľúbenej výpravnej minisérie Westworld. Tvorcovia zrejme z úspechu nie sú takí prekvapení, avšak divákov odkázali, že sú sami zvedaví, akým smerom sa príbeh posunie ďalej.

Seriál The Alienist si vás získa neopozeraným detektívnym vyšetrovaním

30.10.2018

Milujete detektívne príbehy, no do nových dielov Sherlocka je ešte ďaleko? Skráťte si chvíľku kvalitnou kriminálnou drámou na historickom pozadí, ktorá vás prekvapí výnimočným príbehom i neopozeraným detektívnym vyšetrovaním. Hitom medzi detektívkami tohto roku je seriál The Alienist.

Emma Stone sa netradične objaví v minisérii Maniac

30.10.2018

Táto sezóna bude na science fiction bohatá. Netflix prináša ďalší seriálový trhák. Ten divákov zaujme nielen netradičným námetom, ale predovšetkým skvelou trojicou, ktorá za úspechom samotného seriálu Maniac stojí.

Seriál, v ktorom Hugh Laurie zažiaril viac ako v Doktorovi Housovi

30.10.2018

Po skončení seriálu Doktor House sa mnoho fanúšikov herca Hugha Laurieho obávalo, že svojho obľúbeného herca už nebudú mať príležitosť vidieť v rovnako kvalitne napísanej úlohe. Skutočne, postava nekompromisného lekára Grega Housa patrí medzi najvýraznejšie herecké počiny, a diváci za ňu môžu vďačiť nielen všestranne talentovanému hercovi, ale aj skvelému režisérovi Davidovi Shorovi, ktorý má na konte aj ďalší medicínsky počin The Good Doctor.

Malý Sheldon obstál v konkurencii svojho veľkého brata

30.10.2018

Milovníci komediálneho seriálu The Big Bang Theory sa dočkali. Po dlhých rokoch sa na scéne objavil počin Malý Sheldon, ktorý má za úlohu mapovať detstvo a dospievanie detského génia Sheldona Coopera, jedného z hlavných hrdinov obľúbeného sitcomu. Milovníci The Big Bang Theory, ktorí sa zamilovali do svojráznych postáv, dobre napísaných skečov a pohodového spádu každej časti sa tešili, no i obávali, ako bude vyzerať výsledok natáčania príbehu, ktorý dejovo predchádza seriálu.

Bude Lost in Space seriálovým hitom sezóny?

30.10.2018

Druhá polovica jesene bude patriť žánru science fiction. Milovníci vesmíru, súbojov a adrenalínu si prídu na svoje. Pozitívne je, že tentokrát sa americkým seriálovým tvorcom podarilo vytvoriť niečo nové a neopozerané, fantastický príbeh, kde spojili vesmírnu tematiku a rodinnú drámu. Spoločne k seriálu teda môže zasadnúť celá rodina a je isté, že sa nebudú nudiť.

Ženy z rodu Gilmorovcov lámu sledovanosť aj po rokoch

30.10.2018

Nielen ženské publikum, ale aj mnoho pánov, sa zaľúbilo do príbehu slobodnej matky Lorelai a jej nadanej dcéry Rory, ktorý takmer desaťročie patril k najsledovanejším seriálom na svete.

Najúspešnejšia seriálová právnička, o ktorej dlho nebolo počuť

30.10.2018

Pamätáte si Calistu Flockhart. Dnes 52- ročná herečka sa v deväťdesiatych rokoch preslávila predovšetkým v úlohe krásnej, svojráznej a trochu bláznivej právničky Ally McBealovej.

Herečka Meghan Markle zo seriálu Suits sa dočkala kráľovskej svadby

13.07.2018

Milujete Suits? Potom vás iste potešila nedávna správa zo súkromného života herečky Meghan Markle, ktorá si v seriáli zahrala jednu z hlavných ženských úloh- pôvabnú asistentku Rachel Zane v právnickej firme.

Seriálu Siréna je skutočná letná hitovka

13.07.2018

Leto, to je dovolenka, pláž a more. A práve more so všetkými svojimi tajomstvami v tomto seriáli nechýba. Ak hľadáte príjemný seriál na tohtoročné letné večery, nenechajte si ujsť Sirénu.

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...